Par Mums

Multi Box – online privātskolotāju platforma, kas izveidota progresīviem vecākiem un viņu bērniem, kuriem ir svarīgas ērtas un uz rezultātu vērstas apmācības. Ar mums jūs atklāsiet, ka zināšanu gūšanas process var kļūt tik ērts un pieejams, ka var palikt par Jūsu dzīvesveidu.

Ar mums Jūs iegūsiet izglītību bez ierobežojumiem.

Laba privātskolotāja meklējumi, nodarbību izlaišana, braucieni uz citu pilsētas daļu - to visu jūs aizmirsīsiet kā ļaunu sapni, lietojot Multi Box.

Neatkarība

Jūs un jūsu bērns vairs neesat piesaistīti vienai vietai un pilsētai. Var droši doties izbraukumos, atvaļinājumā un turpināt mācīties. Mācību vielas apgūšanas temps tiek piemērots katram individuāli - to būs viegli pielāgot bērnam..

Ērta vide

Skolnieks organizē darba vietu pēc saviem ieskatiem - ierastā vidē mācīties ir daudz vieglāk nekā nepazīstamās telpās. .

Pasniedzēju atlase

Vecākiem nav jāmeklē un jāsalīdzina privātskolotāji. Mēs to izdarīsim jūsu vietā. Tiek pārbaudītas katra skolotāja zināšanas par viņa priekšmetu un viņa prasme izveidot kontaktu ar skolniekiem.

Radošās nodarbības

Materiālu pasniedzam tā, ka nodarbības negribas izlaist! Piemēram, apgūstam angļu valodu pēc adaptētas Kembridžas programmas ar interaktīvām stundām.
Platforma Multi Box.
Radīta Rīgā - pieejama visā pasaulē..