23 November 2019

Ko iemācīs pedagogs ar datora starpniecību?

Apmēram to pašu, ko pedagogs reālajā saskarsmē. Tikai šeit tiek izmantoti daudzi aizraujoši paņēmieni, kas ir pieejami tieši tagad, attīstoties ciparu tehnoloģijām. Piemēram, mazuļu apmācība Multi Box platformā ļauj iesaistīt viņus multfilmu personāžu izzināšanas procesā. Lielākiem bērniem noderēs Multi Box audio un video programmas, kas ļaus patstāvīgi nostiprināt apgūtās zināšanas. Nodarbības ar pedagogu tiešsaistē daudzējādā ziņā ir produktīvākas par parastajām nodarbībām. Kādas priekšrocības Jums būs mācoties online privātskolotāju platformā?

  • Mazāk stresa
  • Mazāk saslimšanu 
  • Jaunajai paaudzei pielāgots mācīšanas formāts
  • Vecāki var kontrolēt mācību procesu
  • Vairāk brīvā laika

Bērns — persona grata  

Pirmkārt, tāpēc, ka katrs no viņiem ir individualitāte. Tiešsaistes formāta pedagogs vada stundu tieši jūsu bērnam. Attālinātais (tiešsaistes) repetitors pārzina skolnieka intereses, spējas, psiholoģiskās īpatnības. Tas nozīmē, ka šīs zināšanas viņš varēs izmantot izglītojošā procesa optimizācijai un pat pielāgot tiešsaistes programmu konkrētajam bērnam.

 

Otrkārt, tiešsaistes nodarbības attīsta bērnos atbildības sajūtu, patstāvību un ticību saviem spēkiem. Šeit nav nekādu kliedzienu no beidzamā sola, kas traucē koncentrēties. Neviens no pirmā sola tevi neapsmej, ja kļūdījies, atbildot uz skolotāja jautājumu. Tiešsaistes nodarbībās bērns atrodas savās mājās, tāpēc jūtas drošāk, nekā skolā vai bērnudārzā. Viņš jūtas pasargāts, vieglāk pārvar bērnišķīgos un pusaudžu kompleksus.  

 

Tiešs kontakts ar pedagogu reālā laika režīmā neļauj noklusēt nesaprašanās, ja tādas rodas vai izvairīties no nodarbībām. Pedagogs tiešsaistē laikus pamanīs, ja mazulis ir izklaidīgs vai noguris. Tiešsaistes nodarbībā, vērojot bērnu katru minūti, pieredzējis repetitors noteikti zinās, kad viņš ir jāpaslavē, bet kad jāmotivē tiekties uz labāku rezultātu.

Paaudze Z

Bet, galvenais, mūsdienu bērni – ciparu tehnoloģiju paaudze (ko citreiz dēvē par paaudzi Z). Lai kā arī mēs necenstos pārslēgt viņu uzmanību no dažādiem gadžetiem uz grāmatām, no datorspēlēm – uz sporta nodarbībām, ignorēt to, ka dzīvojam ciparu tehnoloģiju ērā, mēs nevaram. Tam jāpielāgojas kopā ar bērniem. Rodas arvien vairāk profesiju, kas saistītas ar datortehnoloģijām. Lai teicami mācītos un veidotu karjeru bērnam jāspēj viegli un dabiski orientēties ciparu tehnoloģiju vidē.    

Mācīties tiešsaistē ir aizraujoši!

Tiešsaistes formāta nodarbības rada vēlmi mācīties. Tās aizrauj skolnieku ar spilgtu grafiku, fantastisku pavadījumu un virtuālā piedzīvojuma azartu, šādi pārvēršot nodarbību jebkurā priekšmetā.   

 

Platformas Multi Box interaktīvās izglītojošās programmas prot radīt interesi par jebkuru tēmu. Tās veicina telpiskās un loģiskās domāšanas, radošo spēju un fantāzijas attīstību skolniekos un pirmsskolniekos. Tādējādi, bērni bez problēmām apgūst sarežģītu materiālu interesantā, un viņiem pierastā virtuālās spēles, karaoke, 3D-animācijas formātā.   

 

Vecākiem nav jāspiež bērnus mācīties tiešsaistes režīmā, jo viņi to dara ar prieku!


Nodarbības ar pedagogu tiešsaistē jāsāk no 5 gadu vecuma. Šajā vecumā vairākums bērnu jau prot fokusēt uzmanību, spēj koncentrēties kāda uzdevuma veikšanai. Protams, vēlams, lai  tiešsaistes nodarbībās kopā ar mazuļiem piedalītos kāds no tuviniekiem. Bet, sākot no 7 gadu vecuma, bērni jau var patstāvīgi darboties kopā ar pedagogu no datora.  

Tiešsaistes apmācību priekšrocības

Tiešsaistes apmācībās intelektuālās priekšrocības savienojas ar to praktiskumu. Tiešsaistes mācības – tas ir ļoti ērti! Nav jātērē laiks tam, lai nokļūtu tur, kur notiek privātās nodarbības. Nav jāuztraucas par bērna drošību ceļā. Viegli pielāgot mācību režīmu un ritmu. Un, kas nav mazāk svarīgi, ir iespējams izvēlēties izcilu pedagogu jebkurā priekšmetā, neatkarīgi no tā , kur jūs dzīvojat. Var mācīties pat esot ceļā!

Mūsdienās tiešsaistes mācības efektīvi papildina tradicionālās stundas skolā un  nodarbības bērnudārzā. Tās ir mūsdienīgas, ekonomiskas, drošas un, pie tam, pilnīgi dabiskas paaudzes Z psihei. Tāpēc arī arvien vairāk bērnu un viņu vecāku aizrauj tiešsaistes apmācības process.

16 October 2020

5 metodes kā matemātikā pariet no „Jūs” uz „Tu”

5 efektīvas matemātikas mācīšanās metodas, kā Jūsu bērns var uzlabot vidējo atzīmi skolā no Multibox.
20 July 2020

7 veidi kā efektīvi apgūt angļu valodu?

Mācieties angļu valodu tā, kā jums patīk! Lasiet to, kas jūs interesē. Vai tas būtu jūsu hobijs, auto žurnāls vai pasaules ziņas. Skatieties savas iecienītākās filmas angļu valodā, video pamācības angļu valodā vietnē Youtube, intervijas ar iecienītākajiem aktieriem.